Aldatma Belirtileri Nelerdir? 

Aldatma Belirtileri Nelerdir?    

“Aldatılıyor muyum?”,  “Aldatıldığımı biliyorum, ama somut kanıtlar bulamıyorum, ne yapmalıyım?” vb. gibi sorular, dedektiflik bürolarına aldatılma şüphesiyle başvuran çoğu insanın aklında yer etmiş sorulardan sadece birkaçıdır. Aslında, aldatıldığını anlamak ve ispat etmek için sabır, zaman ve biraz da dikkat gereklidir. Uzun süreden beri verilen hizmetler ve karşılaşılan vakalardan edinilen tecrübelere göre, aşağıda belirtilen hal, durum ve hareketlerin varlığında aldatılma olasılığının çok yüksek olduğu gözlemlenmiştir.

Sevgiliniz veya eşiniz aşağıdaki davranışlardan birkaçını sergiliyorsa dikkat etmenin zamanı gelmiş demektir. Son zamanlarda manevi olarak, farklı bir psikoloji içine girmesi ve hiç olmadığı gibi farklı davranışlar sergilemesi, Fiziksel görünüşüne daha evvel hiç olmadığı kadar çok dikkat etmesi, Önceleri gayet cömert olduğu halde, son zamanlarda daha cimri davranması veya tam tersi, daha önce eli sıkı davranmasına rağmen, son günlerde tabiri yerindeyse  “kesenin ağzını açması”, hiç yoktan sebeplerle size saldırgan tavırlar sergilemesi ve tartışma ortamları yaratması, size karşı acımasız eleştiriler yöneltmesi, belli aralıklarla küçük yalanlarını yakalamanız ve onun bunları geçiştirir tavırlar sergilemesi, son dönemlerde, yaşadığınız cinsel ilişkilerin kalitesinin ve sayısının belirgin bir şekilde düşmesi, son zamanlarda, cinsel anlamda size karşı isteksiz olması ve eskisi gibi size ilgi gösterip iltifat etmemesi, sizinle ilgilenmediğini ve sizde beğenmediği yönleri her fırsatta farklı şekillerde dile getiriyor olması, farklı ortamlarda, size karşı kırıcı tavırlar sergilemesi ve söylediğiniz sözlere sebepsiz muhalefet olması, kılık ve kıyafetine aşırı özen göstermesi, sizden habersiz kendisine yeni bir mobil telefon hattı alması veya cep telefonuna daha önce olmadığı halde şifre, güvenlik kilidi, vs. koyması, cep telefonunun sürekli olarak sessiz modunda durması ve asla ortalarda bırakmaması,  son zamanlarda farklı hobilere merak sarması ve bu bahaneyle sizden uzaklaşmaya çalışması, akşam eve geliş saatlerinde dramatik bir değişiklik olması ve bunun için iş veya toplantılarını bahane olarak göstermesi, eğer varsa çocuklarına karşı da ilgisinin azalması, maddi harcamalarında anormal artışlar olması ve buna karşı size mantıklı açıklamalar getirememesi, size haber vermeden farklı bankalardan krediler çekmesi. 

Yukarıda belirtilen hususlar, şüphe doğurması veya şüpheleri doğrulamak adına önemli sebepler olabilir. Ancak, bunlarla karşılaşmak aldatıldığınızı her zaman kesin olarak kanıtlamayabilir. Çünkü yukarıda sayılmış olan sebepler olabildiğince geneldir ve özel bazı nedenler olabilir. Sonuç olarak, genel anlamda şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, yukarıdaki hal, hareket ve durumlardan en az 3-4 tanesi partnerinizde bulunuyorsa, yüksek ihtimalle eşiniz tarafından aldatılıyorsunuz demektir.

WHATSAPP
ile iletişime geç