Basında Biz

Basında Biz 

Dedektiflik mesleği macerasında 25 yılı geride bırakan İzmir Dedektiflik A.Ş. pekçok yerli ve yabancı basın kuruluşuna verilen röportajlar ile, özel dedektiflik mesleğinin ülkemizde ve dünyada tanınmasına katkı sağlamıştır. Türkiye'de kurulan ilk özel dedektiflik şirketi olan İzmir Dedektiflik A.Ş. haftanın her günü ve 24 saat, müşterilerinin istekleri doğrultusunda güvenli, kaliteli, gizli ve hızlı bir şekilde özel dedektiflik ve araştırma hizmetleri vererek onların değerlerini daima korumuştur.

 Dedektiflik Mesleğinin Yaygınlaşması İçin Çaba Gösteriyoruz 

Şirketimizin kurucusu ve genel müdürü olan Sayın Bilal KARTAL, ülkemizi özel dedektiflik mesleği ile tanıştıran kişidir. Kendisi dedektiflik mesleğinin daha yaygın hale gelmesi adına yurtiçinde ve yurtdışında pekçok üniversitede düzenlenen çeşitli sempozyum, konferans, seminer ve söyleşilere katılarak, özel dedektiflik mesleğini insanlara anlatmaya devam etmektedir. Dedektiflik şirketimizi kurduğu ilk günden bu yana genel müdürlüğünü de sürdüren özel dedektif Sayın Bilal KARTAL ülke içinde ve dışında düzenlenen pekçok özel dedektiflik ve özel güvenlik konuları ile ilgili fuarlara katılım sağlayarak, bu fuarlarda açtığı dedektiflik konulu stantlarda, diğer ülkelerin devlet kurumlarında çalışan kolluk güçleri ve istihbarat birimleri ile özel güvenlik şirketlerinin yöneticilerine, özel dedektiflik mesleğini icra ederken kullanılan malzeme ve cihazları tanıtan bilgiler verip, özel dedektiflik mesleğinin bütün dünya genelinde yaygınlaşıp, bu meslekteki hizmet kalitesinin yükselmesine de katkı sağlamaktadır.

 Sitemizdeki Basında Biz Bölümünden Röportajlarımıza Erişebilirsiniz 

 İzmir Dedektiflik A.Ş. kurulduğu yıldan günümüze kadar daima yerli ve yabancı basının ilgi odağı olmayı başarmıştır. Yerli ve yabancı basın özel dedektiflik mesleği ile ilgili bizlerden aldıkları her türlü bilgiyi  dünya kamuoyuyla paylaşarak özel dedektiflik mesleğinin yaygınlaşmasına ve tanıtılmasına büyük destek olmuşlardır. Değerli müşterilerimiz, özel dedektiflik konusunda veya firmamız hakkında ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi internet sitemizin ‘’Basında Biz’’ bölümünde yer alan röportajlarımızdan takip ederek en güvenilir ve en sağlıklı bilgilere kolayca erişebilirsiniz. Aynı zamanda, özel dedektiflik mesleği veya firmamız ile ilgili öğrenmek istediğiniz bütün bilgileri, şirketimizin 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışma hattını haftanın 7 günü istediğiniz her saat arayarak uzman personelimizden öğrenebilirsiniz.

WHATSAPP
ile iletişime geç