Resmi Belgelerimiz

Resmi Belgelerimiz 

Dedektiflik mesleğini her ne kadar polisiye romanlarında ve filmlerinde görmüş olsak da günümüzde artık bu meslek kurumsal hale geldi. Evet sevgili misafirler, günümüzde Türkiye'nin de artık özel olarak görevlendirilen dedektifleri var. Onları yerinde bir çöpçü kılığında yerinde bir çaycı kılığında veyahut yerinde doktor, öğretmen kılığında görebilirsiniz. Daha doğrusu olayı anladıktan sonra öğrenebilirsiniz. İzmir'de 1990 yılında kurulan İzmir Dedektiflik AŞ tüm sır perdelerini bir bir aralamak adına özel olarak yetkilendirdiği uzman dedektifleriyle Türkiye'nin 81 iline de hizmet veriyor.

Resmi Belgelerle İzmir Dedektiflik A.Ş.

Bütünüyle resmi kolluk kuvvetleriyle iş birliği içerisinde bulunarak hizmet veriyoruz. Bu açıdan siz değerli misafirlerimize her konuda danışmanlık hizmeti vererek adres takibatı, eş takibatı, öğrenci takibatı ve daha birçok alanda alanında uzman dedektiflerimizle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sır perdelerinin aralanması sadece ama sadece bir haftada sonuçlanmaktadır. Böylelikle gerçekten de kısa sürede netlik kazanmasını istediğiniz tüm alanlarda bizden yeterli düzeyde hizmet almanız mümkün olmaktadır.

444 7 635 Numaradan Bilgi Alın

İzmir'deki dedektiflik büromuzu isterseniz ziyaret edebilir ya da 444 7 635 kurumsal müşteri danışmanlık hattımızdan da her zaman teknik destek alabilirsiniz. Üstelik çağrı merkezindeki yetkililerimizle 7/24 her zaman danışmanlık konusunda hizmet alabileceksiniz. Tamamen yasal olmaya devam eden şirketimiz hukuk alanında adından söz ettiren Bilal Kartal ile her açıdan hizmetler yürütülmektedir.

Böylelikle 7 gün 24 saat demeksizin her açıdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Türkiye'nin İlk Dedektiflik Bürosu

Öte yandan Türkiye'nin ilk özel dedektiflik bürosu olarak hızlıca tüm süreçlerde sizin yanınızda yer almaya devam ediyoruz. Sadece 48 saatte çözülebilen özel parmak izi çözücünün mucidi Bilal Kartal ve ekibiyle sizlere her zaman hizmet veriyoruz.

WHATSAPP
ile iletişime geç